ul. Konstytucji 3 Maja 36, Piekary Śląskie
(32) 287 29 87
piekary.rodzina@katowicka.pl

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA ZWYKŁA          10.02.2019

 

  1. Kolekta przeznaczona jest zgodnie z prośbą naszego ks. Arcybiskupa na remont Kolegium Polskiego w Rzymie, w którym mieszkają polscy księża tam studiujący. Dziękujemy za ofiary. Za tydzień kolekta specjalna na remont dachu.
  2. Witamy w naszej parafii diakona Mateusza Gamzę, który będzie posługiwał w naszej parafii do 28.04., czyli praktycznie do swoich święceń kapłańskich. Życzymy mu darów Ducha Świętego oraz tego, aby się czuł u nas w jak w rodzinie. Kilka słów więcej o nim przeczytamy w Biuletynie.
  3. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 15:30.
  4. W poniedziałek jest wspomnienie NMP z Lourdes i obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy na dodatkową Mszę świętą dla chorych z udzielaniem sakramentu chorych i błogosławieństwem lurdzkim o godz. 9.00. Po Mszy świętej spotkanie w domu parafialnym przy kawie i ciastku.
  5. W najbliższy III piątek miesiąca modlimy się do Bożego miłosierdzia zarówno na Mszy św. o godz. 8.00 i po niej na nabożeństwie.
  6. W ferie zimowe w tygodniu, tak jak w wakacje, nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 tylko o godz. 8:00 i 18:00. Kancelaria parafialna w czasie ferii będzie czynna w środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 15.00 – 17.00. W wypadkach losowych o każdej porze.
  7. Jeśli będą miejsca:[Dzieci mogą zapisać się na zajęcia prowadzone przez Harcerzy 7 Drużyny Harcerskiej Decorum na naszych salkach. Zajęcia odbywać się będą codziennie w dniach 11-15.02. Szczegółowy plan zajęć oraz zapisy na poszczególne dni w zakrystii po Mszy Świętej.]
  8. Dziękujemy paniom i panom za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć u ministrantów lub w zakrystii.
This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT