ul. Konstytucji 3 Maja 36, Piekary Śląskie
(32) 287 29 87
piekary.rodzina@katowicka.pl

Wspólnota dorosłych

Jesteśmy wspólnotą, która zrodziła się po sześciotygodniowych rekolekcjach Seminarium Odnowy Wiary, przeżywanych w parafii jesienią 2019. Wspólnota  łączy ludzi w różnym wieku, połączonych doświadczeniem Boga bliskiego, kochającego i działającego. Spotykamy się regularnie, by pogłębiać i umacniać swoją wiarę, dzielić ją z innymi, razem modlić się i odnajdywać swoje miejsce w Kościele.

Nasza wspólnota jest filią wspólnoty W DRODZE ze Świerklańca. Włączamy się w organizowane przez nią wydarzenia i wspólnie się modlimy i podejmujemy dzieła ewangelizacyjne. Opiekunem naszej wspólnoty jest ks. prob. Michał Kowalski.

Spotkania wspólnoty są otwarte – może na nie przyjść każdy. Odbywają się co dwa tygodnie, w czwartki, po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym bądź w kościele. Słuchamy krótkiego nauczania, wspólnie modlimy się, uwielbiamy Boga śpiewem, a potem w małych grupkach pochylamy się nad Słowem Bożym, by odkrywać i dzielić się tym, co chce nam powiedzieć Pan Bóg, budując bliższe relacje z Nim i sobą nawzajem.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!

KontaktBożena i Waldemar Machoń, bwmachon05@gmail.com

This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT