ul. Konstytucji 3 Maja 36, Piekary Śląskie
(32) 287 29 87
piekary.rodzina@katowicka.pl

Bierzmowanie

Informacje z życia naszej parafii

W ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania przez cały rok spotykamy się co dwa tygodnie w niedzielę: najpierw na Eucharystii o 16:00, na konferencji, a później w małych grupach (6-8 osób), które prowadzą animatorzy. Na spotkaniach rozmawiamy na różne tematy, dzięki którym możemy zbliżyć się do Pana Boga i lepiej go poznać, możemy dzięki temu dobrze przygotować się do przyjęcia sakramentu.

W ramach spotkań realizujemy program “Młodzi Na Progu”.

Tutaj można pobrać informator zawierający wszelkie szczegóły dotyczące przygotowania do Bierzmowania 2021


PobierzPrzygotowanie do bierzmowania w czasie pandemii:


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania nie zostało zawieszone. Będzie się ono odbywało się w formie on-line 💻 w cyklu co dwa tygodnie zgodnie z podanym harmonogramem 🗓. Kto nie ma przeciwskazań (zakażenie koronawirusem, przeziębienie, kwarantanna, obawa przed zakażeniem), prosimy, aby uczestniczył we Mszy św. o 16:00. Następnie będą odbywały się spotkania w grupach w formie on-line (godzina będzie uzgodniona z animatorem, aby mieć czas na ewentualne przejście z kościoła do domu). Ze względu na to, że nie było jeszcze ani jednego spotkania w grupie , animatorzy będą kontaktowali 📱się z bierzmowańcami indywidulanie. Nawiązanie kontaktu z animatorem wiąże się z wpisaniem obecności za poprzednie spotkanie (25.10) 🖋.
Comiesięczne spotkania dla rodziców zostają zawieszone. Kiedy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na prowadzenie spotkań w formie stacjonarnej, wrócimy do normalnego trybu spotkań bierzmowańców i rodziców.

This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT