ul. Konstytucji 3 Maja 36, Piekary Śląskie
(32) 287 29 87
piekary.rodzina@katowicka.pl

Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019

 1. Dzisiaj w niedzielę:
 2. Z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego gościmy w naszej parafii misjonarza ks. Piotra Kołcza, który od 17 lat pracuje w Zambii. Wygłosi kazania i poprosi o ofiary przed kościołem. Na godz. 17:00 zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie podczas, którego ks. Piotr opowie szerzej o swojej pracy misyjnej.
 3. Dziś także będą do nabycia “Ewangelie na każdy dzień” na rok 2020 po każdej Mszy Świętej. Będą dostępne także egzemplarze Biblii do słuchania.
 4. Dzieci Maryi naszej parafii będą rozprowadzać przed kościołem własnoręcznie wykonane różańce. Środki ze  sprzedaży będą przeznaczone na potrzeby grupy.
 5. Dzisiaj do godz. 13:00 można oddać krew w ambulansie przed kościołem.
 6. Kolekta dzisiejsza na WT UŚ.
 7. Ks. prob. Adama Kępowicz dziękuje za pomoc materialną na remonty kościoła Św. Cyryla i  Metodego w Katowicach Załęskiej Hałdzie. Kolekta wyniosła 7410 zł.
 8. Codziennie zapraszamy o godz. 17.15. na różaniec. W niedzielę o 15.15.
 9. W poniedziałek o godz. 8.30 nabożeństwo ku czci świętej Joanny Beretty Molli. Po każdej Mszy świętej możliwość uczczenia relikwii świętej Joanny. O godz. 18.00 zapraszamy szczególnie tych, którzy włączyli się w modlitwę Róż różańcowych rodziców za dzieci.
 10. W czwartek zapraszamy dzieci na Mszę szkolną o godz.16.30.
 11. W piątek 11.10. o godz. 18:00 w naszej parafii sakrament bierzmowania przyjmie około 100 młodych ludzi. Spowiedź dla kandydatów i świadków będzie w środę od godz. 19:00.
 12. W sobotę odwiedzimy chorych i wiekiem osłabionych parafian. Zgłoszenia do czwartku wieczora w zakrystii lub kancelarii.
 13. Niedziela za tydzień
 14. Od 14:00 w kościele Dzień Skupienia Narzeczonych.
 15. Od godz. 16.00 Rodzinne Planszogranie.
 16. Przed kościołem Zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski).
 17. Kolekta specjalna na remont domu parafialnego.
 18. Najbliższa katecheza dla dorosłych będzie 15.10.
 19. Ogłoszenie dla osób samotnych, które nie wychodzą z domu: jeśli chciałbyś (chciałabyś), aby ktoś cię odwiedził i porozmawiał z tobą, zadzwoń do kancelarii parafialnej a przyjdą do ciebie Panie z parafialnego Zespołu Caritas.
 20. Za tydzień, 14.10. od poniedziałku, rusza Seminarium Odnowy Wiary. 6-cio tygodniowy cykl spotkań jest zaproszeniem do osobistej pracy z Pismem Świętym i modlitwy we wspólnocie. Owocem Seminarium najczęściej jest ożywienie darów Ducha świętego i pogłębienie relacji z Bogiem. Z tyłu kościoła można zabrać ulotki.
 21. W 2021 roku ks. Grzegorz planuje wyjazd dzieci zaangażowanych w grupy parafialne do Parku Rozrywki Disneyland w Paryżu. W związku z tym będą organizowane sprawdzone już parafii tzw. “Słodkie niedziele“, z których dochód będzie przeznaczony na ten cel. Pierwsza taka nadziela za tydzień. W związku z “Dniem papieskim” będziemy w tym dniu rozprowadzać najsmaczniejsze kremówki papieskie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
 22. W związku z wyborami Prezydent Miasta Piekary Śląskie informuje, że komisje wyborcze obwodów 11 i 12 wróciły do MSP nr 2.
 23. Dziękujemy paniom i panom za sprzątanie naszego kościoła.
This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT